Hoş Geldiniz. Mekanın Sahibiyim!

Günümüzde bir de bu türler türedi. Sevdiğin ve yıllardır gittiğin kafeye gidersin, çayını çorbanı içerken bi tip gelir ve ağzından o sihirli sözcükler çıkar; “Selamın aleyküm arkadaşlar, hoş geldiniz. Mekanın sahibiyim”. Sende tabi bu durum karşısında “E nabak yani?” diyemiyorsun “Aaa, öyle mi ? Memnun oldum abicim” diyerek içine atıyorsun yaşanan durumu.

 

Görmüş olduğunuz bu web sitesi bendeniz Kaan Gündovan’a ait. “Kim la bu ?” diye merak ederseniz Hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz diyerek bu blog hakkındaki düşüncelerime, neler yapmak istediğime ve paylaşacağım konular hakkında bilgilerime geçmek isterim.

 

  • Bensel, Blogger, WordPress, Programlama/Yazılım, Oyun, Teknoloji alanlarını şimdiden oluşturdum ve makale depoluyorum diyebilirim. Burası sonuçta bir kişisel blog, ay pardon benim blogum olduğundan dolayı ne istiyorsam onu paylaşacağım. E tabi ki bu durum burasının bir çöp blog olacağı anlamına gelmiyor. Sakın öyle anlaşılmasın. Sadece araştırmayı sevdiğim, paylaşmak istediğim konuları paylaşacağım. Karman çorman bir yer olmayacak yani.
  • Sürekli bir program misali kendini güncelleyen bünyeye sahip olduğum için zamanında bazı projelere yelken açtım ve tamamlayamadım. Bunlardan bir tanesi sahip olduğum bilgilerimi bir düzene sokup YouTube platformu üzerinden paylaşmaktı. 6 adet video hazırlayıp, editleyip paylaşmak için beklettim. Bunlardan 2 tanesini paylaştıktan sonra nedenini inanın bende bilmiyorum kalan 4 taneyi paylaşmadım.
  • Çevremdeki insanlar bana ne kadar istikrarsız deseler de bilmedikleri bir durum var. Ben sevmediğim işte istikrarsızımdır. Daha önceden yapmayı sevdiğim veya yaptıktan sonra beğendiğim işlerde benim kadar sabırlısını, benim kadar istikrarlısını, eğer gerekiyorsa benim kadar hırslısını göremezsin. Knight Online’da iste hemen sana 83 hesap kasayım ama bana CZ’ye çık deme. Bu son cümleyi anlamadıysanız, problem yok. Çokta önemli bir şey değil zaten. Şimdi buradan nereye geleceğim bak şimdi; KaanGundovan.Com ile birlikte ortalama 4 yıldır blog işleriyle uğraşıyorum. Sayısızca blog kurdum, sayısız içerik girdim. Ancak hiçbirini ayakta tutamadım. Yoo, hayatım hiçte kötü değil. Her şey rayında ilerliyor. Bazı sebepler engelledi diyelim. Bu sefer buna izin vermeyeceğim. Ciddi anlamda kendimle inatlaştığım zaman her şeyi yapabiliyorum.

Valla ben bile şu an paylaşacağım içerikleri merak ediyorum diyebilirim. Bu benim için güzel bir haber. Şu an tek isteğim, siz değerli okuyucuların gerçekten faydalanabileceği bir blog oluşturmak. Benden başka 1-2 kişi bile okuyup “ulan iyi yazıyor haa” demesi bile yetecektir bana. O zaman son sözlere geçiyorum ben. Değerli okuyucu dostlarım, yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın efenim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir